Facebook
Facebook
YouTube
prześlij
RSS

Burmistrz Miasta Pułtusk serdecznie dziękuje wszystkim osobom i instytucją zaangażowanym w  zabezpieczenie budynku świetlicy wiejskiej w Przemiarowie, którego dach został uszkodzony po  przejściu burzy w nocy z dnia 28 na 29 sierpnia 2019 r. Dzięki ofiarnej pracy i zaangażowaniu wielu osób budynek został przykryty w całości plandekami i jest przygotowany do remontu, który odbędzie się w najbliższym czasie.

Ze względu na charakter zdarzenia i bardzo trudne warunki pracy szczególne słowa uznania kierujemy do strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Pułtusku, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem akcji oraz do członków OSP Przemiarowo, OSP Trzciniec, OSP Głodowo i mieszkańcom Przemiarowa, którzy bezpośrednio przyczynili się do zabezpieczenia budynku.

Jednocześnie serdecznie dziękuje za okazaną pomoc Pani Hannie Popielarskiej  i firmie ZPHU TRAK, Pani Danucie Grochowskiej i firmie Sklep Przemysłowy Metalik, Panu Mariuszowi Różańskiemu i firmie Praca na wysokości, Panu Pawłowi Niedźwiedzkiemu i firmie Bar u  Niedźwiadków oraz członkom Zespołu Zarządzania Kryzysowego Gminy Pułtusk ze szczególnym uwzględnieniem Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Pułtusku.