XIII Przegląd Twórczości Abstynenckiej “Świt” im. Grażyny Stefankiewicz 57
Facebook
Facebook
YouTube
RSS

W upalne, sobotnie popołudnie (19 sierpnia 2023r. ) w Amfiteatrze im. Krzysztofa Klenczona Domu Polonii w Pułtusku odbył się XIII Przegląd Twórczości Abstynenckiej “Świt” im. Grażyny Stefankiewicz.
Wydarzenie było współfinansowane przez Gminę Pułtusk w ramach zadania publicznego pt. “Nie bójmy się być razem – nauka trzeźwego stylu życia”. Samorząd Gminy Pułtusk reprezentował Zastępca Burmistrza Miasta Pułtusk Mateusz Miłoszewski, który zwracając się do uczestników powiedział “Cieszy mnie, że to ważne wydarzenie wpisało się na stałe do kalendarza imprez miejskich, że podejmują Państwo wysiłek kontynuowania dzieła Państwa poprzedników”.
Prezentacje artystyczne z gatunku poezja, skecz, piosenka poprzedziło wręczenie pucharów zwycięzcom zawodów sportowych m.in. biegów trzeźwościowych o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk, w których brali udział zarówno członkowie Stowarzyszenia jak i osoby spoza tej organizacji.
Dla uczestników wydarzenia przygotowano również poczęstunek, rejsy gondolami, atrakcje dla dzieci, a zwieńczeniem wydarzenia była integracja przy dźwiękach muzyki.


Organizatorami byli: Pułtuskie Stowarzyszenie Trzeźwości “ŚWIT”, Samorząd Gminy Pułtusk oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pułtusku.

Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pułtusku