III deblowy turniej tenisa ziemnego im. Grzegorza Śniadowskiego o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk 41
Facebook
Facebook
YouTube

W sobotę 19 sierpnia 2023 r., na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Pułtusku, odbył się turniej deblowy tenisa ziemnego im. Grzegorza Śniadowskiego o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk Wojciecha Gregorczyka. Była to już trzecia edycja tego wydarzenia . W tym roku wpisana do pułtuskich obchodów 103.rocznicy Bitwy Warszawskiej. Otwarcia zmagań sportowych dokonał zastępca Burmistrza Mateusz Miłoszewski.
Do turnieju przystąpiło 9 par deblowych. Po rozgrywkach grupowych i półfinałowych do walki o pierwsze miejsce zakwalifikowały się pary: Tomasz Węgłowski/Grzegorz Kowalski oraz Damian Bierdnik/Krzysztof Moranski, którzy zajęli drugie miejsce. Mecz zakończył się zwycięstwem 6:2 dla pary Tomasz Węgłowski/Grzegorz Kowalski .
Trzecie miejsce zajęła para Mirosław Piegza/Marian Królikowski, która pokonała 6:4 parę Mariusz Pawlak/Mateusz Pawlak. Na koniec turnieju zawodnicy otrzymali z rąk Dyrektor MOSiR Marty Tyszkiewicz-Wymysłowskiej oraz córki naszego kolegi ś.p. Grzegorza Śniadowskiego Malwiny Olczyk i sędziego głównego turnieju Mariusza Kalinowskiego pamiątkowe puchary. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, gratulujemy zwycięzcom i oczywiście zapraszamy na korty przy Stadionie Miejskim w Pułtusku.