grafika - na tle zdjęcie matki z dzieckiem napis 1% wspieraj lokalnie rozlicz bezpłatnie PIT
Facebook
Facebook
YouTube

Zapraszamy mieszkańców do przekazywania 1% podatku lokalnym organizacjom. Pozwoli to wesprzeć ich działania na rzecz naszej okolicy i nas samych. Nasze organizacje pozarządowe dbają rozwój poprzez sport i edukację dzieci i młodzieży o osoby z niepełnosprawnościami i zmagające się z ciężkimi chorobami. Dzięki 1% możemy im pomóc nie ponosząc żadnych kosztów.

Urząd Miejski w Pułtusku bierze udział w projekcie “Wspieraj lokalnie”. Jej celem jest zachęcenie i ułatwienie przekazania 1% podatku inicjatywom z naszego rejonu. W ramach projektu mogą Państwo rozliczyć swój podatek za pomocą przygotowanej aplikacji.

Dostęp do programu mogą Państwo znaleźć tutaj:

https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miejski-w-pultusku

Rozlicz PIT w gminie Pułtusk
Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowcyh korzystając z oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.

Celem akcji “Wspieraj lokalnie” jest budowanie i umacnianie zaangażowania we wspólne tworzenie lokalnych społeczności.

Pułtuskie organizacje pożytku publicznego to nasze wspólne dobro i warto o nie dbać. Działają dla dobra wszystkich mieszkańców i uczą wrażliwości i empatii wobec innych.

Listę mogą Państwo poznać tutaj:

https://www.iwop.pl/wspieraj-lokalnie/przystapienie-do-projektu/weryfikacja-listy-opp/?typ=GMW&wojewodztwo=mazowieckie&powiat=pu%C5%82tuski&gmina=Pu%C5%82tusk

Tworzymy również listę mieszkańców naszej gminy oraz organizacji działających na rzecz gminy Pułtusk mających tutaj siedzibę, potrzebujących wsparcia 1% podatku PIT. Szczegóły poniżej na plakacie.

Projekt „Wspieraj lokalnie”, realizowany jest przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych Program do rozliczenia bezpłatnie przekazał “PITax.pl Łatwe podatki” Urząd Miejski w Pułtusku, IWOP i PITax wspólnie zachęcają do przekazania 1% podatku lokalnym Organizacjom Pożytku Publicznego.

Wydział Promocji, Kultury i Sportu