Osiedle Solidarności staje się naprawdę pięknym zakątkiem 3
Facebook
Facebook
YouTube

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Czytelników o pracach przy układaniu nawierzchni asfaltowej w alei Solidarności. Kilka słonecznych dni sprawiło, że wraz z początkiem wiosny można podziwiać wygląd nowej infrastruktury drogowej osiedla, potocznie nazywanego osiedlem Solidarności (od nazwy głównej arterii).
W jego skład wchodzi też kilka przylegających uliczek tzw. generalskich: Tadeusza Kutrzeby, Władysława Andersa i Stanisława Maczka. Z dnia na dzień osiedle staje się coraz piękniejsze. Przypomnijmy, że wykonanie nawierzchni ulic przewidziano w tym miejscu częściowo z mieszanki bitumicznej, acz w pewnym zakresie również z kostki brukowej.
Wprawdzie nie jest to jeszcze koniec robót, lecz wizualna ocena trzeciego etapu inwestycji realizowanych z cyklu „Kompleksowa poprawa infrastruktury drogowej poprzez budowę, rozbudowę i przebudowę dróg i ulic na terenie Gminy Pułtusk”, która stała się realna dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, już jest bardzo korzystna.

Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pułtusku