Artyści którzy wystąpią na tegorocznych dożynkach: CHOJNACKI BAND SPONTAN piękni młodzi Dawid Narożny (2)
Facebook
Facebook
YouTube

Zaledwie kilka dni dzieli nas od  Powiatowo-Gminnego Święta Plonów, które odbędzie się w niedzielę, 3 września br. na Stadionie Miejskim w Pułtusku.

Po zakończonych żniwach nadszedł czas odpoczynku i świętowania, dlatego też zapraszamy do udziału w wydarzeniu, by wspólnie podziękować za tegoroczne plony i całoroczny rolniczy trud.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.45 korowodem z ,,Darami ziemi”, a następnie o godz. 12.00 zostanie odprawiona  plenerowa Msza Święta pod przewodnictwem ks. kan. dr. Janusza Kochańskiego – proboszcza parafii pw. Świętego Józefa w Pułtusku, podczas której poświęcony zostanie wieniec i chleby.

W programie koncerty, show taneczne, bezpłatny poczęstunek, stoiska promocyjne i handlowe, atrakcje dla dzieci oraz Turniej Sołectw o nagrody Burmistrza Miasta Pułtusk i Mistrzostwa Gminy Pułtusk w wyciskaniu odważnika 17,5 kg.

Na scenie zaprezentują się m.in. takie zespoły jak Zespół Team Pułtusk, Chojnacki Band (,,Czas na miłość”) oraz Spontan (,,Petarda”). Gwiazdą wieczoru będzie Dawid Narożny (,,Tylko Ja i Ty”) .

Zapraszamy! Do zobaczenia, 3 września na Stadionie Miejskim w Pułtusku!

Wydział Promocji, Kultury i Sportu