Mecz Wenecja Pułtusk - Nowe Technologie Futsal Różyca 14
Facebook
Facebook
YouTube

W niedzielę, 6 listopada br. w hali Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi WENECJA PUŁTUSK rozegrała kolejny mecz w ramach III kolejki 2 ligi futsalu. Tym razem nasza drużyna zmierzyła się z ekipą Nowe Technologie Futsal Różyca.

Liczna grupa pułtuskich kibiców nie musiała długo czekać na otwarcie wyniku, już w 1 minucie spotkania bramkę zdobył Bartosz Januszewski, który w tym dniu był znakomicie dysponowany. Była to jego pierwsza z 8 bramek, które strzelił w tym spotkaniu. Goście nie potrafili dotrzymać kroku świetnie dysponowanej drużynie z Pułtuska i po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik 7-2. Po przerwie Wenecja dorzuciła kolejne 10 bramek dając strzelić sobie tylko 1 bramkę, co dało znakomity wynik końcowy 17-3. Na pochwałę zasługuje również młody zawodnik naszej drużyny Remigiusz Muszyński, który zdobył 4 bramki.

Futsal w Pułtusku przyciąga coraz liczniejszą grupę fanów. W przerwie meczu na kibiców czekały niespodzianki i konkursy z nagrodami.

Kolejny mecz Wenecja Pułtusk rozegra w przyszłą niedzielę w Zduńskiej Woli. Następny mecz rozegrany w Pułtusku odbędzie się 20 listopada br., o godz. 14:00. Zagramy z AZS SGGW Warszawa.

Gratulujemy wyniku,a mieszkańców zapraszamy do kibicowania w następnych zmaganiach WENECJI PUŁTUSK !

inf.: WENECJA PUŁTUSK

zdjęcia:Wydział Promocji, Kultury i Sportu