Dziękujemy pracownikom służby zdrowia
Facebook
Facebook
YouTube
prześlij
RSS

„Jeden doświadczony lekarz
wart jest stu wojowników.”
-Homer

Szanowni Pracownicy Służby Zdrowia,

wspomnienie św. Łukasza, patrona służby zdrowia jest dniem, w którym kierujemy podziękowania i życzenia do wszystkich pracowników służby zdrowia. W imieniu Samorządu Gminy Pułtusk składamy wyrazy uznania i wdzięczności za służbę na rzecz drugiego człowieka.

Lekarze, pielęgniarki, salowe, ratownicy medyczni i laboranci każdego dnia  poświęcają się dla naszego zdrowia. W tym roku, święto to ma charakter szczególny.  Widzimy jak cały świat, a w pierwszej kolejności personel medyczny, z wielką determinacją i odwagą walczy z pandemią koronawirusa. Narażając własne życie, pracownicy Służby Zdrowia są na pierwszej a zarazem ostatniej linii obrony. Służba drugiemu człowiekowi  wymaga aktualnie jeszcze większego poświęcenia i empatii. 

W dniu patrona służby zdrowia św. Łukasza – ewangelisty i lekarza, serdecznie dziękujemy za trud i serce, jakie na co dzień wkładacie w niesienie pomocy innym oraz profesjonalne podejście i zaangażowanie w misję wspierania oraz ratowania zdrowia społeczeństwa.

Składamy życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a największą nagrodą za codzienną pracę niech będą wdzięczne uśmiechy pacjentów.

Przewodniczący
Rady Miejskiej w Pułtusku
Ireneusz Purgacz

Burmistrz
Miasta Pułtusk
Wojciech Gregorczyk

Życzenia dla personelu medycznego