Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk Wojciecha Gregorczyka 2
Facebook
Facebook
YouTube

W sobotę, 16 września br., na kortach przy stadionie miejskim odbył się turniej deblowy tenisa ziemnego.

Oficjalnego otwarcia rozgrywek sportowych dokonał Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk oraz dyrektor MOSiR Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska. Do turnieju przystąpiło 10 par deblowych. Po rozgrywkach grupowych i półfinałowych do gry finałowej zakwalifikowały się pary: Bożenna Kędzierska/Iga Piotrowska oraz Tomasz Węgłowski/Robert Jankowski. Po zaciętym pojedynku wynikiem 6/2 wygrała para Tomasz Węgłowski/Robert Jankowski. Trzecie miejsce zajęła para: Tomasz Wanielista/Mariusz Kalinowski, która pokonała parę Zenon Kowalewski/Adam Ambroziak wynikiem 6/2. Na koniec zawodnicy otrzymali z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta Pułtusk Mateusza Miłoszewskiego oraz dyrektor MOSiR Marty Tyszkiewicz-Wymysłowskiej pamiątkowe puchary.

Dodatkowo dla jedynej pary żeńskiej zostały ufundowane nagrody rzeczowe przez firmę Anzosport Pułtusk Marcin Czubkowski. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia główny Mariusz Kalinowski. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i zapraszamy na korty tenisowe przy Stadionie Miejskim w Pułtusku.

Za organizacje rozgrywek na najwyższym poziomie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku dziękuje Panu Mariuszowi Kalinowskiemu i jego ekipie

Info: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku

Zdjęcia: Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pułtusku