ZAPROSZENIE Samorząd Gminy Pułtusk i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku serdecznie zapraszają osoby zainteresowane z terenu Gminy Pułtusk na szkolenie dotyczące przemocy, które odbędzie się w dniach 7 - 8 grudnia 2023r. (czwartek, piątek) w godz. 9.00 - 14.00 w Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pułtusku przy ul. Rynek 13 Szkolenie poprowadzi Marek Mudant - doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie - specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. (Ogłoszenie 2)
Facebook
Facebook
YouTube
RSS

Samorząd Gminy Pułtusk i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku serdecznie zapraszają osoby zainteresowane z terenu Gminy Pułtusk na szkolenie dotyczące przemocy, które odbędzie się w dniach 7 – 8 grudnia 2023r. (czwartek, piątek) w godz. 9.00 -14.00 w Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pułtusku przy ul. Rynek 13.

Szkolenie poprowadzi Marek Mudant – doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie – specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia oraz autorskie materiały ze wszystkimi drukami dla zespołów i grup diagnostyczno-pomocowych, zgodnie z obowiązującym stanem prawnym.

Harmonogram szkolenia do pobrania:

Prosimy o  potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do 30 listopada 2023 r. na adres email: edyta.tomczak@mops.pultusk.pl lub monika.wisniewska@mops.pultusk.pl

Info: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku