mistrzostwa polski
Facebook
Facebook
YouTube

W dniach 7-13 listopada br. w Sielpi zostały rozegrane Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów. W kategorii do lat 11 wystartowała Ania Stolarz. Szachistka MLKS Nadnarwianka Pułtusk w 9 partiach zdobyła 3,5 pkt. (3 wygrane, 1 remis). Nasza zawodniczka wypełniła normę na III kategorię szachową.

W dniach 13-14 listopada br. zostały rozegrane Mistrzostwa Ciechanowa w Szachach Klasycznych. W grupie do lat 18 czołowe miejsca zajęli  szachiści z Pułtuska. II miejsce wywalczył Jan Kaczorowski (5,5/7), III miejsce Adam Bujnowski (4/7).   Aktualnie w Jastrzębiej Górze trwają kolejne PMPJ (14-21 listopada). W grupie do lat 17 startują Dawid Wolny i Krzysztof Przybysz. Pojedynki naszych szachistów można oglądać na żywo na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com

inf. i zdjęcia: Paweł Komorowski MLKS Nadnarwianka Pułtusk