Facebook
Facebook
YouTube
RSS

Już w najbliższą sobotę 25 września, w godzinach od 10.00 do 14.00, w pobliżu pułtuskiego Ratusza ruszy akcja informacyjna FUNDACJI ANIMAL RESCUE POLAND, a jej hasło brzmi: RATUJEMY ZWIERZĘTA.
Wszyscy zainteresowani będą mogli poznać tajniki:
1) jakiego sprzętu należy używać do ratowania zwierząt,
2) jak wygląda praca FUNDACJI w służbie ratowania i ochrony zwierząt,
3) jakie zwierzęta są ratowane,
4) o czym mówią specjaliści FUNDACJI w dziedzinie dobrostanu zwierząt.
W trakcie akcji przewidziano wiele atrakcji dla najmłodszych.
W akcji wezmą również udział nasi miejscy strażnicy – bardzo aktywni i zasłużeniu w przeciwdziałaniu bezdomności zwierząt, współpracujący z fundacjami adopcyjnymi, wolontariuszami oraz ludźmi dobrej woli, którym nieobce są losy porzuconych, bezdomnych i cierpiących zwierząt. Każdemu pułtuskiemu strażnikowi leży na sercu idea znalezienia nowego domu dla błąkających się czworonogów, a do tego czasu – dbałość o ich zdrowie i bezpieczeństwo w trakcie pobytu w miejskim przytulisku/przechowalni.

DO UDZIAŁU W SOBOTNIEJ AKCJI ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT, LUDZI PEŁNYCH EMPATII DLA ICH DOLI I NIEDOLI. PROPAGUJMY I PROMUJMY TO WAŻNE WYDARZENIE WŚRÓD NASZYCH BLISKICH I ZNAJOMYCH ORAZ NA FORACH INTERNETOWYCH, NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. PRZYJDŹMY TEGO DNIA NA RYNEK. W TEN SPOSÓB POMOŻEMY ZWIERZĘTOM, KTÓRE BEZ WĄTPIENIA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄ WRAŻLIWOŚCI NASZYCH SERC I TROSKI.

Straż Miejska w Pułtusku,
Wydział Edukacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Pułtusku