Sukces aplikacji mObywatel

Pierwsze godziny działania usługi ePłatności w aplikacji mObywatel przyniosły bardzo dobre rezultaty. W dniu jej uruchomienia 24 czerwca 2026 r. około godz. 15:00 z usługi skorzystało już 20 osób, opłacając swoje zobowiązania.
Cieszymy się, że mieszkańcy chętnie korzystają z nowego rozwiązania, które pozwala szybko, wygodnie i bezpiecznie regulować należności.
Zespół Informatyków Urzędu
