OFERTA WAKACYJNA 2024 (baner)
Facebook
Facebook
YouTube

Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku serdecznie zachęca do zapisów na zajęcia organizowane w ramach wakacji 2024. Aktualna oferta na miesiące lipiec i sierpień jest rozpisana na poniższych plakatach.

Oferta jest skierowana do dzieci w wieku 7-11 lat. Zajęcia będą odbywały się w godz. 10:00-12:00. Opłata za jedne zajęcia wynosi 10 zł płatne w dniu zajęć. 

Zapisy przyjmujemy osobiście w sekretariacie MCKiS lub telefonicznie: 23 692 84 21. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest uiszczenie opłaty oraz dostarczenie do sekretariatu wypełnionej deklaracji uczestnictwa. 

Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku zaprasza dzieci i młodzież w wieku 9-16 lat do zapisów na WARSZTATY MUSICALOWE, które odbędą się w dn. 8-12 lipca.

Instruktorami prowadzącymi będą: Karolina Ambroziak-Sawicka – wokal oraz Artur Bednarek – teatr.

Harmonogram:

  • 8-10 lipca – w godz. 9:30 – 15:30 odbędą się zajęcia warsztatowe
  • 11-12 lipca odbędą się próby do koncertu
  • 12 lipca – KONCERT FINAŁOWY

Koszt warsztatów: 450 zł, opłata musi zostać uiszczona do 23 czerwca 2024

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat do spędzenia wakacji w zdrowej, wesołej i sportowej atmosferze!

Opiekunowie i trenerzy zapewnią dużo sportowych atrakcji ! Podczas zabaw sportowych spróbujemy wielu różnorodnych dyscyplin, takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, szachy, pływanie, tenis ziemny, tenis stołowy. Będą również warsztaty dietetyczne na temat zdrowego odżywiania. Pójdziemy na pułtuską plażę oraz wybierzemy się na wycieczkę do Warszawy.

W tym roku organizujemy aż trzy turnusy półkolonii w terminach: 1-5.07.2024r., 22-26.07.2024r. oraz 29.07-2.08.2024r. (poniedziałek-piątek, w godzinach 8.00-16.00

Zapewniamy dzieciom opiekę, wyżywienie (śniadanie i obiad), ubezpieczenie NNW, sprzęt sportowy i materiały edukacyjne, wodę do picia.

Nie zabraknie również czasu na spacer na lody !

Dzieci przynoszą (według programu): strój odpowiedni do pogody, obuwie sportowe, bidon na wodę, nakrycie głowy, w dniu wyjścia na pływalnię – czepek, klapki i strój kąpielowy a przede wszystkim PEŁNE KIESZENIE DOBREGO HUMORU !!!

Zapraszamy do oferty wakacyjnej w Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela w Pułtusku.

Zadania profilaktyczne realizowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2024 Książka–uczy–leczy–pomaga. Edycja II.

Szczegóły na plakatach poniżej.

Muzeum Regionalne w Pułtusku zaprasza na wakacyjną odsłonę warsztatów dla dzieci. W tym roku zaproponowano najmłodszym gościom 9 spotkań o bardzo różnorodnej tematyce. W tegorocznej ofercie pojawiło się kilka nowości.
Jednocześnie prosimy Państwa o informowanie o ewentualnej nieobecności dzieci na zajęciach. Dodatkowo oczekujemy od Państwa potwierdzenia udziału maksymalnie 3 dni przed określonym terminem warsztatów.

Szczegóły na plakacie poniżej.

Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pułtusku