solidarni z Ukrainą
Facebook
Facebook
YouTube

Burmistrz Miasta Pułtusk oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku, w związku z wojną na Ukrainie, zwracają się z prośbą do mieszkańców gminy Pułtusk o włączenie się w akcję zbiórki darów rzeczowych dla uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie Gminy Pułtusk. Potrzebna jest przede wszystkim żywność do bezpośredniego spożycia, z długim terminem przydatności, środki czystości (mydło, ręczniki, szczoteczki do mycia zębów itp.). Prosimy, aby te rzeczy były nowe, nadające się do użytku. Dary prosimy dostarczać do siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku przy ul. 13 Pułku Piechoty 1, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.
W weekendy lub po godzinach pracy Ośrodka prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia możliwego terminu przekazania darów. Numer telefonu kontaktowego: 500 314 279; 663 491 353.

Oferty udostępnienia lokali do zamieszkania dla uchodźców z Ukrainy przybywających do Pułtuska oraz zapotrzebowanie w tym zakresie prosimy zgłaszać na kontakt telefoniczny: 23 306 72 41.

В звязку з вiйною на Українi люди нацiї україньської, якi приїхали на теритирiю району Пултуска i шукають житла телефону будь-ласка за номером тел. 502 088 134.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku,
Referat Zarządzania Kryzysowego i Spraw Wojskowych,
Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pułtusku