Informacja: Zgodnie z Zarządzeniem wew. nr 50/2025 Burmistrza Miasta Pułtusk z dnia 06 października 2025 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego za święto przypadające w sobotę, informujemy: 10 listopada 2025 (poniedziałek) jest dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miejskim w Pułtusku. W tym dniu Urząd Stanu Cywilnego będzie pełnił dyżur w godzinach 8:00 - 13:00

MALARSTWO NA PRZESTRZENI EPOK

W sobotę, 11 stycznia 2025 r., w Galerii Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku odbył się wernisaż wystawy Sylwii Regulskiej studentki piątego roku Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wystawa zatytułowana „MALARSTWO NA PRZESTRZENI EPOK. Technologia, Pigmenty, Spoiwa, Techniki”, prezentuje przekrój prac wykonanych przez artystkę w ciągu ostatnich 10 lat.  Są to zarówno kopie, jak i malarstwo autorskie.

Wernisaż spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a licznie zgromadzeni goście mieli okazję podziwiać unikalne podejście Sylwii Regulskiej do malarstwa, które łączy tradycję z nowoczesnością. Samorząd Gminy Pułtusk podczas otwarcia wystawy reprezentował Mateusz Miłoszewski Zastępca Burmistrza Miasta Pułtusk.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 28 lutego.

Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pułtusku

Fot.: Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku, Jan Kisiel

Przejdź do treści