Postępowanie administracyjne dla inwestycji w Chmielewie zawieszone na wniosek Inwestora

Informacja dotycząca postępowania w  sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na zbieraniu odpadów, budowie zakładu produkcji polepszacza glebowego, płyty do bioremediacji gleby metodą „ex situ”, instalacji do przetwarzania odpadów budowlanych  i rozbiórkowych oraz innych odpadów  na działkach nr 2/1, 2/2, 2/3, 3  w miejscowości Chmielewo, gmina Pułtusk.

Burmistrz Miasta Pułtusk informuje, że w związku z wnioskiem z dnia 25.02.2025 r. o zawieszenie postępowania, złożonym przez Pana Pawła Jaworskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą JAW-TRANS Paweł Jaworski, wydane zostało postanowienie z dnia  26.02.2025 r. o zawieszeniu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na zbieraniu odpadów, budowie zakładu produkcji polepszacza glebowego, płyty do bioremediacji gleby metodą „ex situ”, instalacji do przetwarzania odpadów budowlanych i rozbiórkowych oraz innych odpadów na działkach nr 2/1, 2/2, 2/3, 3 w miejscowości Chmielewo, gmina Pułtusk.

Zgodnie z art. 86d ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko: „Organ właściwy do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na wniosek podmiotu planującego podjęcie realizacji przedsięwzięcia zawiesza postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach- jeżeli nie zagraża to interesowi społecznemu.”

Jednocześnie zawiadamiam, iż w związku z wydanym postanowieniem z dnia 26.02.2025 r. o zawieszeniu postępowania, odwołuje się rozprawę administracyjną wyznaczoną na dzień 28.02.2025 r.

Skip to content