Facebook
Facebook
YouTube

Pięć Złotych Par świętowało dzisiaj (7 lipca 2021 r.) 50. rocznice wspólnie przeżytych lat. Z tej okazji dostojni Jubilaci zostali odznaczeni medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznanymi im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W imieniu Prezydenta medale wręczył Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk.

Z uwagi na obostrzenia wynikające z pandemii COVID-19  Jubilaci przybyli na dwa odrębne spotkania. W pierwszym o  godz. 10:00 jubileusz świętowali Państwo: Hanna i Kazimierz Gregajtysowie, Krystyna i Tadeusz Kowalczykowie oraz Barbara i Witold Sękowscy. Natomiast o godz. 11:00  jubileusz świętowali Państwo: Teresa i Tadeusz Miłoszewscy oraz Maria i Zbigniew Walkowscy.

Oba spotkania przebiegły w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszystkie pary otrzymały dyplomy oraz kwiaty. Rodziny i przyjaciele Jubilatów oraz Burmistrz Miasta Pułtusk i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Pułtusku złożyli Jubilatom gratulacje i najserdeczniejsze życzenia, aby kolejne lata wspólnego życia upływały  im w jak najlepszym zdrowiu oraz wzajemnej miłości.

Urząd Stanu Cywilnego w Pułtusku
Wydział Edukacji i Promocji UM w Pułtusku