Facebook
Facebook
YouTube
prześlij
RSS

Pięć Złotych Par obchodziło dzisiaj, 3 sierpnia, swoje rocznice 50. wspólnie przeżytych lat. Z tej okazji dostojni Jubilaci – Państwo Krystyna i Zenon Kruchelscy, Maria i Zdzisław Pikowie, Hanna i Janusz Winciunasowie, Regina i Tadeusz Wrzesińscy oraz Zofia i Ryszard Żurawińscy – zostali odznaczeni medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznanymi im przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. W imieniu Prezydenta medale wręczył Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk.

„Jubileusze złotych godów cieszą się wielkim uznaniem, poważaniem i szacunkiem społecznym. Tak wiele wspólnie przeżytych lat to wspaniały przykład do naśladowania dla waszych dzieci, wnuków i wszystkich młodych małżeństw. To świadectwo, że rodzina jest wielką wartością w życiu człowieka” – zaznaczył Burmistrz, odczytując list gratulacyjny i składając w imieniu własnym oraz Samorządu Gminy Pułtusk najserdeczniejsze życzenia Złotym Jubilatom. W uroczystości wzięła również udział Kierownik USC Bogumiła Przybyłowska oraz przedstawiciele rodzin świętujących Par.

Następnie, przy wspólnym torcie i kawie, Jubilaci z radością dzielili się swoimi wspomnieniami, doświadczeniami, nie zapominając przy tym ani o radościach, ani o troskach życia małżeńskiego, rodzinnego, jak również społecznego.

Serdecznie gratulujemy naszym Złotym Parom.

Urząd Stanu Cywilnego w Pułtusku,
Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pułtusku