Facebook
Facebook
YouTube

Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „MOJA EKONOMIA SPOŁECZNA”. Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto zawodowo nie zajmuje się fotografią.
Ekonomia społeczna jest wokół nas, wystarczy dobrze się rozejrzeć. Ciekawa i różnorodna. I tak naprawdę dla każdego z nas zupełnie… inna. To naturalne, bo każdy z nas odbiera ją w indywidualny sposób. Osobisty i emocjonalny. Jesteśmy ciekawi jaki wygląda Wasza ekonomia społeczna, co jest w niej dla Was ważne i jakich spraw dotyczy. Dlaczego się nią zajmujecie, w jaki sposób i co możecie nam o niej opowiedzieć. Sięgnijcie po aparat lub komórkę i przyślijcie nam zdjęcie swojej ekonomii społecznej.
Najlepsze prace, które wybierze Jury konkursu nagrodzimy wartościowymi nagrodami. Dodatkowym wyróżnieniem będzie ich opublikowanie na naszej stronie internetowej: www.mcps.com.pl oraz na profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u: facebook.com/ekonomiaspolecznanamazowszu/  Wydrukowane prace wyeksponujemy również na wystawie w przestrzeni publicznej.
Przyjmowanie prac rozpoczynamy: 27 września 2021 r., a zamykamy: 27 października 2021 r. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali, którą zaplanowaliśmy na 9 listopada br.
Regulamin konkursu na stronie: https://mcps.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/regulamin-konkursu-foto-2021.pdf
Zapraszamy do udziału.