Facebook
Facebook
YouTube

Już po raz trzeci Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej organizuje konkurs Mazowiecka Lady D. im. Krystyny Bochenek, w którym nagrodzone zostaną kobiety z niepełnosprawnościami i działające na rzecz osób obarczonych niepełnosprawnością. Szansę udziału w konkursie po raz pierwszy mają również panowie, którzy w tych samych kategoriach będą starać się o zdobycie tytułu Mazowieckiego Gentlemana D. Kandydatki i kandydatów można zgłaszać do konkursu do 28 lutego 2022 r.

– Dzięki poprzednim edycjom mogliśmy poznać niezwykłe kobiety, które dzięki swojej determinacji pomogły i nadal pomagają innym. Kandydatki oraz laureatki do tytułu Lady D. są doskonałym przykładem na to, że w dążeniu do celu nie ma takiej przeszkody, której nie można pokonać, a niepełnosprawność na pewno nią nie jest. Możliwości są kwestią przyjętej perspektywy – stwierdził Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik, zachęcając do wzięcia udziału w konkursie.

Więcej szczegółów – w tym regulamin obu konkursów dostępny znajdziemy na stronach: https://mcps.com.pl/mazowiecka-lady-d/ i https://mcps.com.pl/mazowiecki-gentleman-d/

Foto źródło: https://www.tygodniksiedlecki.com/t59200-silne.w.swoich.slabosciach..mazowiecka.lady.d..htm#

Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pułtusku