Wieża ratuszowa 2
Facebook
Facebook
YouTube

Jak co roku, niezmiennie już od dwudziestu pięciu lat, we wrześniu przeżywać będziemy święto naszego miasta i jego mieszkańców – jubileuszowe XXV Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza – wydarzenie szczególne w życiu naszej społeczności. Organizatorzy dbają, aby te dni były nie tylko czasem wypoczynku i zabawy, ale również promocji miasta i tego „co pułtuskie”. Warte podkreślania jest również to, iż nasze świętowanie jest doskonałą okazją do budowania wspólnotowych więzi, jako że w organizację święta włącza się zawsze bardzo duża grupa pułtuszczan, instytucji, przedsiębiorstw oraz lokalnych wytwórców i producentów. Dzięki temu od lat są to dni wypełnione licznymi wydarzeniami, będące doskonałą okazją do zaprezentowania swojej działalności czy produktów zarówno wśród mieszkańców Gminy Pułtusk, jak również gości i turystów.

Organizatorzy tegorocznych Mateuszowych obchodów serdecznie zapraszają wszystkie pułtuskie firmy, instytucje, przedsiębiorstwa oraz lokalnych wytwórców do zaprezentowania się na najdłuższym rynku w Europie i współtworzenia naszego wspaniałego święta. Prezentacja Pułtuskich Zakładów Pracy, Miast Partnerskich oraz Kiermasz Producentów Regionalnych zostały przewidziane na sobotę 17 września 2022 r. w godz. 10.00 – 15.00.

W sprawie rezerwacji miejsca na stoisko promocyjno-informacyjne proszę o kontakt telefoniczny z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu (23 306 72 61).

Wydział Promocji, Kultury i Sportu