Finał Halowej Ligi Piłkni Nożnej 2
Facebook
Facebook
YouTube

W sobotę 9 kwietnia 2022 r. w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku odbyło się podsumowanie i uroczyste zakończenie XXIII edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk. Przed podsumowaniem odbył się mini turniej piłkarski w którym zwyciężyła drużyna FC Niemcy. W przerwie między meczami prowadzony był konkurs piłkarski dla kibiców (najlepsi mogli wygrać karnety na pływalnię).

Klasyfikacja końcowa

I miejsce Państwowa Straż Pożarna,

II miejsce FC Mieszanka,

III miejsce FC Niemcy,

IV miejsce Popławianka Popławy,

V miejsce Balagane SQ,

6 miejsce No Name

VII miejsce FC Ponikiew,

VIII miejsce Bez Cenzury,

IX miejsce Old Boy,

X miejsce FC Lidl.

Wszystkie drużyny startujące w lidze otrzymały z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta Pułtusk Mateusza Miłoszewskiego, Dyrektora MOSiR Marcina Nożykowskiego, Menadżera Sportu Michała Sępławskiego i kierownika Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 Waldemara Majewskiego okolicznościowe puchary i dyplomy. Dodatkowo trzy najlepsze zespoły zostały obdarowane talonami na zakup sprzętu sportowego. W klasyfikacji króla strzelców najlepszym snajperem okazał się zawodnik drużyny FC Niemcy – Hubert Laskowski. Najlepszym Bramkarzem został wybrany Bartosz Kaput z drużyny Straży Pożarnej. Tytuł najwszechstronniejszego zawodnika ligi przypadł Bartoszowi Salamonowi z zespołu FC Mieszanka. Najstarszym zawodnikiem ligi okazał się kapitan drużyny FC Ponikiew – Andrzej Mróz. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali obdarowani dyplomami, statuetkami i talonami  na zakup sprzętu sportowego.

Organizatorzy ligi dziękują sponsorom p. Józefowi Łatyfowiczowi z firmy ISBUD, p. Janowi Kaczmarczykowi z firmy Drogi i Mosty. Dziękują także Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku p. Annie Kamińskiej i kierownikowi szkoły p. Waldemarowi Majewskiemu za pomoc w przeprowadzeniu rozgrywek oraz sędziom M-PHLPN Mariuszowi Gajkowskiemu i Grzegorzowi Miłoszewskiemu.

Dziękujemy również wszystkim zawodnikom za udział w rozgrywkach i grę fair play, a kibicom za liczne uczestnictwo i wspaniały doping.

inf. Włodzimierz Foltyn/MOSiR w Pułtusku, zdjęcia: MOSiR w Pułtusku

Wydział Promocji, Kultury i Sportu