zdjęcia pamiątkowe
Facebook
Facebook
YouTube
RSS

W poniedziałek (4 stycznia) oraz czwartek (7 stycznia) Mateusz Miłoszewski Zastępca Burmistrza Miasta Pułtusk wręczył nagrody zwycięzcom konkursu fotograficznego „Na Najpiękniejszą Choinkę Bożonarodzeniową w Gminie Pułtusk pod hasłem „CHOINKA DOBRYCH ŻYCZEŃ”.

Z nadesłanych w terminie 7 zdjęć Internauci wybrali za pomocą lajków najpiękniejsze drzewko z którego płynie moc dobrych życzeń dla wszystkich mieszkańców Gminy Pułtusk. Dwie fotografie otrzymaliśmy już w chwili, gdy ruszyło głosowanie Internautów. Wprawdzie, zgodnie z regulaminem, nie zostały już zakwalifikowane do konkursu, jednak choinki można podziwiać na naszym profilu społecznościowym. Łącznie Internauci oddali 1190 głosów.

Wyniki konkursu:

I miejsce (293 lajki) choinka Pani Anny Sowy

II miejsce (243 lajki) choinka Natalii Korytkowskiej

III miejsce (198 lajków) drzewko bożonarodzeniowe Pani Małgorzaty Dąbrowskiej

Nagrody czekają na wszystkich uczestników konkursu, gdyż nie sama rywalizacja była najważniejsza a cel przedsięwzięcia. Zielone, piękne drzewko jest symbolem m.in.: siły, odrodzenia i nieprzemijającego życia. Ze względu na tę wymowną symbolikę w trudnym dla społeczeństwa roku, chcieliśmy przypomnieć genezę tej tradycji. Publikowane w ramach konkursu choinki, są równocześnie ciepłym gestem autorów zdjęć, dobrymi życzeniami przekazanymi mieszkańcom na Nowy Rok.

Nagrody przekazane uczestnikom mają również symboliczny charakter. Książki, które wybrali pracownicy Wydziału Edukacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Pułtusku zapewne pomogą znaleźć wytchnienie od codzienności w wolnej chwili i otworzą drzwi do poznawania tradycji regionu na nowo. Niespodzianki przekazane przez Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku pozwolą cieszyć się z dóbr kultury i aktywności fizycznej, kiedy minie trudny dla wszystkich czas ograniczeń.

Osoby, które uczestniczyły w naszym konkursie i zajęły miejsca poza zwycięskimi, zapraszamy po odbiór upominków do Wydziału Edukacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Pułtusku, przy ul. Stanisława Staszica 35, pokój 200.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie a Internautom za zaangażowanie we wspólną zabawę pod hasłem #świętujemy_online. Życzymy szczęśliwego 2021 roku.

Zapraszamy do odwiedzania regularnie profilu Facebook Miasto_Pułtusk oraz naszej strony www.pultusk.pl

Wydział Edukacji i Promocji