Facebook
Facebook
YouTube
RSS

W sobotę, 26 czerwca na plaży miejskiej nie brakowało atrakcji. Wydarzenie rozpoczęło się o godz.11:00, a zakończyło po 19:00. Od 11:00 do 14:00 można było porozmawiać z funkcjonariuszami Policji i Państwowej Straży Pożarnej. Na stoiskach informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku nie brakowało zainteresowanych. Do wozu strażackiego ustawiały się kolejki obecnych na plaży dzieci.

Również od godz. 11:00 była możliwość rozegrania partii szachowej z zawodnikami Nadnarwianki Pułtusk. Rozgrywki trwały do godz. 14:00. W międzyczasie, chętni plażowicze mogli skorzystać z rejsów dezetą Pułtuskiego Klubu Wodników.

W samo południe odwiedzający plażę mieli okazję obejrzeć pokaz taekwondo w wykonaniu zawodników MKSW KAN Pułtusk. Od 13:00 na najmłodszych czekały gry i zabawy sportowe przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu Pułtuskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Od 14:30 obecne na plaży dzieci mogły zagrać w piłkę nożną z drużyną Żaków Młodych Orłów Nadnarwianki.

Przez cały dzień mieszkańcy i turyści spacerujący ul. Słowackiego, poza obejrzeniem nowej wystawy zorganizowanej w 100-lecie klubu Nadnarwianka Pułtusk mogli poczuć się jak prawdziwy rekonstruktor dzięki stoisku Pułtuskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej 13 Pułku Piechoty, na którym nie brakowało wybuchowych atrakcji.

Pełen wrażeń dzień zakończył koncert zespołu Maciej Komorowski Band na plaży miejskiej.

Dziękujemy współorganizatorom za zaangażowanie w organizację dzisiejszego wydarzenia.

Zapraszamy na kąpielisko miejskie, codziennie w godz. 11:00 – 19:00.

Wydział Edukacji i Promocji