Uczestnicy zlotu caravaningowego zwiedzają Pułtusk 3
Facebook
Facebook
YouTube
RSS

W Pułtusku rozpoczął się I Mazowiecki Zlot Caravaningowy. Już jutro zapraszamy wszystkich na pułtuski rynek, gdzie nie zabraknie atrakcji dla odwiedzających. Tymczasem uczestnicy Zlotu mają dzisiaj okazję poznać nasze miasto.

W ramach spaceru po pułtusku z przewodnikiem – adiunktem Muzeum Regionalnego w Pułtusku Pauliną Biernacką, uczestnicy zwiedzają zabytki Pułtuska.

O godz. 13:15 na pułtuskim Zamku zostanie oficjalnie otwarty sezon turystyczny w Pułtusku. Otwarcia dokonają podczas briefingu prasowego: Adam Struzik – marszałek województwa mazowieckiego, Izabela Stelmańska – prezeska zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Wojciech Gregorczyk – burmistrz miasta Pułtusk, Mateusz Miłoszewski – zastępca burmistrza miasta Pułtusk, Michał Kisiel – dyrektor Domu Polonii i Hotelu Zamek w Pułtusku.

W tym roku samorząd Mazowsza stawia na aktywny wypoczynek pod hasłem MAZO-przygody! Zachęca mieszkańców regionu do MAZO-podróży, nie tylko kolorowym MAZO-kamperem, delektowania się MAZO-smakami i rodzinnego spędzania czasu. Dzisiaj poznamy szczegóły nowej kampanii turystycznej samorządu województwa mazowieckiego.