Facebook
Facebook
YouTube

Komenda Straży Miejskiej w Pułtusku serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które przybyły na pułtuski Rynek w sobotę 25 września, w godzinach pomiędzy 10.00 a 14.00, aby wziąć udział w akcji informacyjnej FUNDACJI ANIMAL RESCUE POLAND pod hasłem RATUJEMY ZWIERZĘTA.
Wszyscy zainteresowani akcją poznali dzięki niej tajniki: jakiego sprzętu należy używać do ratowania zwierząt; jak wygląda praca Fundacji w służbie ratowania i ochrony zwierząt; jakie zwierzęta są ratowane. Dowiedzieli się również, co mają do powiedzenia specjaliści FUNDACJI w dziedzinie dobrostanu zwierząt.
Akcja została zorganizowana przez Fundację przy współpracy Straży Miejskiej i Wolontariuszy, którym nieobce są losy porzuconych, bezdomnych i cierpiących zwierząt. W sposób szczególny Komendant pułtuskiej Straży Miejskiej składa serdeczne podziękowania FUNDACJI ANIMAL RESCUE POLAND za tę wspaniałą akcję, jak również Wolontariuszom – każdemu z osobna za jego wielkie serce.
W czasie akcji działo się wiele, a tym, co najbardziej przepełniło nas radością, jest fakt, że kilka kolejnych podopiecznych czworonogów z gminnej przechowalni znalazło swoje nowe domy.

Straż Miejska w Pułtusku,
Wydział Edukacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Pułtusku