Facebook
Facebook
YouTube

Tuż, przed wakacjami, w czwartek, 25 czerwca br. na plaży miejskiej w Pułtusku odbyło się spotkanie przedstawicieli Gminy Pułtusk, Komedy Powiatowej Policji w Pułtusku, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku. Podczas spotkania omówiono działania podjęte przez poszczególne jednostki i służby, mające na celu zapewnienie bezpiecznego wypoczynku na kąpielisku miejskim.

Kąpielisko miejskie w Pułtusku będzie czynne
od 27 czerwca do 30 sierpnia br.

W związku z wytycznymi wynikającymi z obecnej sytuacji epidemiologicznej, w tym roku na terenie kąpieliska zapewniona będzie jedynie niezbędna infrastruktura oraz dyżury ratowników WOPR.

Nie będzie możliwości korzystania z wypożyczalni leżaków, zjeżdżalni i placu zabaw dla dzieci. Nie wypożyczymy książek w ramach plenerowej akcji Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela i nie skorzystamy z usług punktu gastronomicznego.

Mimo ograniczeń, które nakłada na nas epidemia Covid-19 zapraszamy do korzystania z kąpieliska miejskiego zgodnie z obowiązującymi zasadami i życzymy bezpiecznego wypoczynku.

Warto przeczytać zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego dla użytkowników kąpielisk – kliknij (Zalecenia opracowane przez GIS)

Dla miłośników Pływalni Miejskiej również mamy niespodziankę na okres wakacji:

Wydział Edukacji i Promocji