Stulecie urodzin mieszkanki gminy Pułtusk 7
Facebook
Facebook
YouTube

23 lutego 2023 r. mieszkanka naszej gminy Pani Krystyna Jaskulska obchodziła niezwykły Jubileusz – setną rocznicę urodzin.  

Urodziła się w miejscowości Górki Witkowice, w gminie Winnica, a obecnie mieszka z rodziną w Płocochowie. Życie Jubilatki to skarbnica wielu niezwykłych doświadczeń – była świadkiem epokowych wydarzeń i przemian zachodzących na przestrzeni całego stulecia. Pani Krystyna wychowała trójkę dzieci – córkę i dwóch synów i jest dzisiaj dumną mamą, babcią oraz prababcią.  

W tym uroczystym dniu szanowną Jubilatkę odwiedził Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk, który w imieniu własnym i Samorządu Gminy Pułtusk wręczył pani Krystynie kwiaty oraz symboliczny upominek. Złożył jej też najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i zdrowia. „Jest dla nas zaszczytem, że mieszkanką gminy Pułtusk jest osoba szlachetna, która swoim wysiłkiem, poświęceniem i pracą od lat zapisuje karty historii naszej małej ojczyzny, a dziś, ciesząc się zasłużonym szacunkiem, wspiera młodsze pokolenia doświadczeniem i radą” – podkreślił Burmistrz.

W uroczystości uczestniczyli również: Anna Żebrowska Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, która wręczyła Jubilatce kwiaty i list gratulacyjny Prezesa Rady Ministrów, Małgorzata Kozłowska Sołtys Wsi Płocochowo oraz Bogumiła Przybyłowska Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Pułtusku oraz członkowie najbliższej rodziny Jubilatki.

Urząd Stanu Cywilnego w Pułtusku