Mistrzowie
Facebook
Facebook
YouTube
prześlij
RSS

15 i 17 grudnia z wizytą u Burmistrza Miasta Pułtusk gościli Paweł Szmeja i Bartosz Jaworski. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2021 to czas podsumowań i wyznaczania kolejnych celów.

W progach Urzędu Miejskiego w Pułtusku gościli fenomenalni sportowcy. Jeden- reprezentujący najmłodsze pokolenie sportowców pułtuskich. Drugi- przekraczający już sport juniorski, a wkraczający w świat sportu seniorów. Obydwaj jednak, absolutnie bezkonkurencyjni w swoich kategoriach.

Paweł Szmeja, członek Kadry Narodowej szykujący się do igrzysk olimpijskich, złoty medalista ostatnich Mistrzostw Polski do lat 23 oraz Mistrzostw Polski Seniorów w podnoszeniu ciężarów.

Bartosz Jaworski, złoty medalista Mistrzostw Polski w Motocrossie, lider Mistrzostw w kategorii MX85, prawdziwa perełka i talent wśród motocrossowców w Polsce.

Spotkanie było okazją do złożenia najszczerszych gratulacji przez Zastępcę Burmistrza Miasta Pułtusk oraz do wyrażenia uznania za pracowitość i wytrwałość naszych sportowców, która prowadzi ich do osiągania tak wspaniałych sukcesów w swoich dyscyplinach.

Samorząd Gminy Pułtusk jeszcze raz gratuluje uzyskanych wyników, gratuluje uzyskania tytułów Mistrza Polski Pawłowi Szmei i Bartoszowi Jaworskiemu, a spotkania z wybitnymi sportowcami  z terenu naszej Gminy staną się, mamy nadzieję, naszą nową, małą tradycją.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim sportowcom, trenerom oraz pasjonatom sportu życzymy wiele ciepła, wiary i życzliwości oraz wytrwałości w pokonywaniu wszelkich przeszkód, a nadchodzący 2021 rok niech będzie dla Państwa czasem realizacji nowych celów i zamierzeń.

Wydział Edukacji i Promocji