konkurs
Facebook
Facebook
YouTube
prześlij
RSS

Zapraszamy mieszkańców Gminy Pułtusk do udziału w konkursie fotograficznym „Na Najpiękniejszą Choinkę Bożonarodzeniową w Gminie Pułtusk pod hasłem „CHOINKA DOBRYCH ŻYCZEŃ”. Zielone, piękne drzewko jest symbolem m.in.: siły, odrodzenia i nieprzemijającego życia. Ze względu na tę wymowną symbolikę w trudnym dla społeczeństwa roku, pragniemy przypomnieć genezę tej tradycji. Publikowane w ramach konkursu choinki, będą równocześnie ciepłym gestem autorów zdjęć, dobrymi życzeniami przekazanymi mieszkańcom na Nowy Rok.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Zrób zdjęcie swojej choinki
  • Przeczytaj regulamin:
  • Nadeślij zdjęcie e-mailem na adres konkurs@pultusk.pl . W treści e-maila wpisz: imię, nazwisko (dane osoby biorącej udział w konkursie) i nr. tel. do kontaktu. Obowiązkowo należy wkleić w treść wiadomości informację: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Konkursu „Na Najpiękniejszą Choinkę Bożonarodzeniową w Gminie Pułtusk pod hasłem „CHOINKA DOBRYCH ŻYCZEŃ” czyli pokażcie nam swoje choinki –  #świętujemy_online”

Termin nadsyłania zdjęć: do 27 grudnia 2020 r. godz. 18:00.

28 grudnia 2020 r. około godz. 19:00 nadesłane na konkurs zdjęcia opublikujemy w poście na profilu społecznościowym Facebook Miasto_Pułtusk. Wygrywa zdjęcie, które otrzyma największą liczbę lajków (polubień).

Głosowanie Internautów trwa do 30 grudnia do godz. 12:00.

Uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni o wynikach oraz terminie wręczenia nagród w dniu rozstrzygnięcia konkursu.

Zostaną przyznane trzy nagrody w konkursie: za I, II i III miejsce (decyduje liczba lajków). Jednak nie sama wygrana jest najważniejsza. Celem konkursu jest bowiem pielęgnowanie i upowszechnianie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia, kultywowane dziedzictwa niematerialnego, jakim jest strojenie choinki z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz budowanie poczucia jedności społeczności lokalnej za pośrednictwem nowoczesnych mediów.

Pokażcie nam swoje choinki, z których płynie moc dobrych życzeń.