IV Turniej Umiejętności Cyfrowych „Mądrze, zdrowo i cyfrowo” 30
Facebook
Facebook
YouTube

15 marca 2023 r. w Zespole Szkół nr 2 odbył się IV Turniej Umiejętności Cyfrowych „Mądrze, zdrowo i cyfrowo”. Turniej został objęty Patronatem Honorowym przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz przez Burmistrza Miasta Pułtusk.

W konkursie wzięło udział 5 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe gminy Pułtusk, które rywalizowały ze sobą w następujących konkurencjach: krzyżówka, quiz w sieci, zmalowane w paincie, zabawa z photonem oraz quiz niespodzianka.

Nad regulaminowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Jolanta Siarkowska, Anna Karasiewicz, Anna Truszkowska, Teresa Kaszuba, Jarosław Ronewicz.

I miejsce zajęła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku,
II miejsce – drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku,
III miejsce – drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku,
IV miejsce – drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku,
V miejsce – drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Płocochowie.

Puchary, dyplomy oraz drobne upominki uczestnikom turnieju wręczyły – przedstawiciel Organizatora Jolanta Siarkowska Zastępca Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku oraz reprezentująca Burmistrza Miasta Pułtusk Dorota Sobotka Kierownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pułtusku.

Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pułtusku