I Gminny Konkurs Ekologiczny "O busolę Burmistrza" 15
Facebook
Facebook
YouTube

We wtorek, 26 kwietnia br. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku odbył się I Gminny Konkurs Ekologiczny “O busolę Burmistrza” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Miasta Pułtusk.

W konkursie organizowanym przez PSP nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Pułtusk. Zmagania odbyły się w czterech kategoriach (I- klasy V, II- klasy VI, III- klasy VII, IV- klasy VIII). Nagrodę główną – Busolę Burmistrza otrzymała, uzyskując tytuł “Mistrza Ekologii”, uczennica PSP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. mjra Henryka Sucharskiego w Pułtusku Maja Stępniewska. W kategorii klas V zwyciężyła Maja Stępniewska z PSP nr 2 w Pułtusku. W kategorii klas VI najwyższy wynik osiągnęła Julia Rachuba, także z PSP nr 2 w Pułtusku. W kategorii klas VII wygrał Mateusz Pogłód, uczeń PSP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku natomiast w kategorii klas VIII najwyższy wynik osiągnęła Oliwia Bocheńska z PSP im. rtm W.Pileckiego w Przemiarowie.

Wręczenia nagród dokonali: Dyrektor Delegatury w Ciechanowie Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie Jacek Zawiśliński, Zastępca Burmistrza Miasta Pułtusk Mateusz Miłoszewski oraz Dyrektor PSP nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku Krzysztof Łachmański.

Podziękowania wręczono nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do udziału w konkursie ekologicznym.

Wydział Promocji, Kultury i Sportu