uczestnicy turnieju siatkówki plażowej
Facebook
Facebook
YouTube
prześlij
RSS

W niedzielę 14 lipca br. na plaży miejskiej odbył się V Pułtuski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Turniej przygotował i sędziował Przemysław Kowalski.

W tym roku pogoda dopisała siatkarzom plażowym i można było oglądać ich zmagania na piasku w blasku słońca. W turnieju wzięło udział 6 par m.in  z Warszawy, Nasielska, Lipowca Kościelnego, Makowa Mazowieckiego oraz Pułtuska.

Turniej został rozegrany systemem pucharowym i trwał nieprzerwanie od godziny 9:00 do godziny 16:00, dostarczając wielu emocji oraz znakomitych zagrań. Mecz o trzecie miejsce przyniósł wiele emocji, a o zwycięstwie musiał decydować tie-break.

Ostatecznie para z Warszawy Sylwester Skuza i Krzysztof Szubarczyk zwyciężyli 2:1 parę Tomasz Szymborski i Sebastian Kosak (Maków Mazowiecki). W Finale nie mieli sobie równych Michał Drajer i Paweł Burczak (Nasielsk), pokonując zdecydowanie parę Łukasz Cichocki i Damian Bierdnik (Lipowiec Kościelny). Warto dodać, że turniej stał na wysokim poziomie. Cieszy nas fakt, że coraz chętniej przybywają do naszego miasta zawodnicy z różnych miejscowości. Podziękowania należą się sponsorom turnieju – “Karczma Wielka Lipa” – Anna i Łukasz Strzelczyk, “Orbisfera” – Marcin Skoczeń, “AnzoSport” – Marcin Czubkowski.

MOSiR, relacja: Przemysław Kowalski sędzia główny turnieju