Dziś jest:

Strona Główna

VI kadencja w latach 2010-2014

Skład VI kadencji Rady Miejskiej w Pułtusku w latach 2010 – 2014

1. Ireneusz Purgacz – Przewodniczący Rady Miejskiej
e-mail:ireneusz.purgacz@pultusk.pl
 
2. Róża Jadwiga Krasucka – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
e-mail: roza.krasucka@pultusk.pl
 
3. Andrzej Marek Mitkowski – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
e-mail: andrzej.mitkowski@pultusk.pl
 
4. Ryszard Befinger – Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Budownictwa
e -mail:  ryszard.befinger@pultusk.pl
 
5. Cezary Gemza – Przewodniczący Komisji Polityki Społecznej
e-mail: cezary.gemza@pultusk.pl
 
6. Marek Leonard Król – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
e-mail: marek.krol@pultusk.pl
 
7. Adam Prewęcki – Przewodniczący Komisji Polityki Regionalnej
e-mail: adam.prewecki@pultusk.pl
 
8. Andrzej Wydra – Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
e-mail: andrzej.wydra@pultusk.pl
 
9. Michał Kisiel
e-mail: michal.kisiel@pultusk.pl
 
10. Maria Rozalia Korbal
e -mail: maria.korbal@pultusk.pl
 
11. Beata Joanna Kowalska
e -mail: beata.kowalska@pultusk.pl
 
12. Sławomir Krysiak
e -mail: slawomir.krysiak@pultusk.pl
 
13. Andrzej Kwiatkowski
e-mail: andrzej.kwiatkowski@pultusk.pl

14. Henryk Edward Łaszczych
e-mail: henryk.laszczych@pultusk.pl

15. Adam Nalewajk
e-mail: adam.nalewajk@pultusk.pl

16. Tadeusz Ochtabiński
e-mail: tadeusz.ochtabinski@pultusk.pl
17. Bogdan Pieńkos
e-mail: bogdan.pienkos@pultusk.pl
18. Franciszek Remigiusz Piórek
e-mail: franciszek.piorek@pultusk.pl
     
19. Ryszard Rutkowski
e-mail: ryszard.rutkowski@pultusk.pl
       
20. Stanisław Skalik
e-mail: stanislaw.skalik@pultusk.pl
 
21. Stanisław Zaremba
e-mail: stanislaw.zaremba@pultusk.pl

Poczta Radnego

...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij
//