Facebook
Facebook
YouTube
prześlij
RSS

Przed rozpoczęciem pierwszego meczu Nadnarwianki w IV lidze Mazowieckiej na zawodników czekała niespodzianka. Kapitan drużyny – Piotr Bobowski, odebrał w imieniu całego zespołu z rąk prezesa Ciechnowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej puchar Vice-mistrzostwa Ligi Okręgowej Seniorów i awansu do IV Ligi w sezonie 2019/2020.

Wypracowany awans to zasługa całej drużyny, która ciężko pracowała na ten sukces pod okiem trenera. Nie było by tego awansu, gdyby nie kilka lat pracy trenera Artura Salamona. Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk wręczył Arturowi Salamonowi podziękowania za kilkanaście lat pracy na rzecz klubu MLKS Nadnarwianka Pułtusk, za to, że działał jako zawodnik, kolejno jako trener i doprowadził zawodników do awansu. Wyraził również nadzieję, że zasłużony dla klubu Artur Salamon będzie nadal służył swoją wiedzą, talentem i doświadczeniem będzie wspierał naszych piłkarzy.

Po osiągniętym awansie do IV ligi Artura Salamona jako trenera zastąpił Fabian Kotarski, który był również zawodnikiem Nadnarwianki.