konferencja
Facebook
Facebook
YouTube
prześlij
RSS

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego o/Poświętne organizuje Międzynarodową Konferencję pt. Pszczelarstwo i bartnictwo w krajach nadbałtyckich , która odbędzie się w dniu 10 grudnia 2019 r. w Centrum Edukacyjno- Konferencyjnym w Płońsku. Współorganizatorem Konferencji są Lasy Państwowe.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z tematyką rozwoju pszczelarstwa i bartnictwa na terenie Białorusi, Łotwy, Estonii oraz Litwy. Prelegentami będą cenieni w Europie znawcy tematu: Baiba Tikuma z Łotwy, Anna Aunap z Estonii, Aleksandras Pupkevičius z Litwy oraz Ivan Osipau i Olga Morozowa z Białorusi. Zaszczycą nas również swoją obecnością i przedstawią swoje prezentacje Kazimierz Szabla – kierownik projektu „Zdrowa żywność z Polskich lasów – Pszczoły wracają do lasu”, Kamil Dorociński z firmy OnePower oraz Piotr Nowak z firmy ProBiotics Polska.

Szczegóły oraz program konferencji na stronie: https://www.modr.mazowsze.pl/imprezy-i-konkursy/2651-miedzynarodowa-konferencja-w-plonsku