reprezentacja Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie
Facebook
Facebook
YouTube
prześlij
RSS
W miniony weekend na pułtuskim stadionie rozgrywano turniej kwalifikacyjny do finału XVII Mistrzostw Polski Służby Więziennej w piłce nożnej.

W meczach pierwszej kolejki grały drużyny reprezentujące Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Bydgoszczy oraz Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Białymstoku z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Szczecinie. W meczach drugiej kolejki grały reprezentacje: Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie vs Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Białymstoku oraz Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Szczecinie vs Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Bydgoszczy.

W reprezentacji warszawskiego inspektoratu mogliśmy zobaczyć na murawie trzech zawodników IV ligowej Nadnarwianki Pułtusk. Łukasza Zalewskiego, Piotra Bobowskiego oraz Mariusza Dziczka. Ciekawostką jest również, iż kapitan Nadnarwianki Łukasz Zalewski jest również kapitanem drużyny piłkarskiej Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie.

Organizatorem turnieju jest dyrektor Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku udostępnił obiekt.

Dwa najlepsze zespoły rozgrywanego turnieju eliminacyjnego przejdą do finału, który odbędzie się 23 sierpnia w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej. W finale spotkają się najlepsze drużyny piłkarskie z 8 inspektoratów.