Dziś jest:

Strona Główna

Zakończenie XVIII edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym

    W piątek 5.04.2019 r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbyło się podsumowanie i zakończenie XVIII edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk, o puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz  o nagrody sponsorów: firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.  

W sezonie 2018/19 rozegraliśmy łącznie dwanaście turniejów. Do klasyfikacji końcowej zaliczamy zawsze dziesięć najlepszych turniejów każdego zawodnika. Organizatorami  XVIII edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Pułtusku. W uroczystym zakończeniu wzięli udział prezes SML-W p. Marek Wojtaszek oraz dyrektor MOSiR p. Mateusz Miłoszewski. Klasyfikację końcową przedstawił pomysłodawca i sędzia główny Grand Prix Włodzimierz Foltyn.

Wszyscy zawodnicy otrzymali z rąk organizatorów pamiątkowe dyplomy, a najlepsi w każdej kategorii – medale, statuetki (puchary w kategorii OPEN) i nagrody rzeczowe.

Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom: Starostwu Powiatowemu, Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku, p. Jackowi Stasiakowi z firmy „Garda” Sp. z o.o.

Dziękujemy dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  im. T. Kościuszki w Pułtusku p. Dorocie Karzulewskiej za udostępnienie sali gimnastycznej oraz pracownikom PSP Nr 3 za wkład pracy w organizację turniejów.

Zawodnicy, dyrektor MOSiR i sędzia główny dziękują prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku, który od samego początku pomaga nam w organizacji i sponsoringu Grand Prix.

Po podsumowaniu i wręczeniu nagród tradycyjnie rozegraliśmy turniej przyjaźni, w którym wystartowało 16 zawodników.

 ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ, PONIŻEJ WYNIKI.

 


 
 


 


 
 


 

XVIII Edycja Grand Prix w Tenisie Stołowym – Wyniki  

 Szkoły podstawowe

 Kategoria dziewczynki klasy I-IV

I m-ce Leleń Roksana 187 pkt.

II m-ce Cybulska Wanessa 28 pkt.

Kategoria dziewczynki klasy V

I m-ce Orłowska Daria 180 pkt.

II m-ce Chupka Małgosia 126 pkt.

III m-ce Kielisiak Julia 114 pkt.

IV m-ce Krajczyńska Otylia 75 pkt.

V m-ce Wysocka Martyna, Jabłońska Roksana 66 pkt.

Kategoria dziewczynki klasy VI

Im-ce Garłowicz Amelia 72 pkt.

II m-ce Ćwik Julia 47 pkt.

III m-ce Kuczyńska Wiktoria 25 pkt.

Kategoria dziewczynki klasa VIII

I m-ce Orłowska  Patrycja 210 pkt.

Kategoria chłopcy klasy III

I m-ce Ochtabiński Bartek 219 pkt.

Kategoria chłopcy klasy IV

I m-ce Janczak Mateusz 150 pkt.

II m-ce Tąpkowski Karol 111 pkt.

III m-ce Koniecki Piotr, Wilczyński Alan 80 pkt.

V m-ce Niesiobędzki Daniel 69 pkt.

Kategoria chłopcy klasy V

I  m-ce Kłosiński Filip 300 pkt.

II m-ce Miecznikowski Kacper 154 pkt.

III m-ce Kuczyński Dominik 110 pkt.

IV m-ce Tyśkiewicz Wiktor 63 pkt.

V m-ce Sobieraj Dawid 61 pkt.

VI m-ce Krawczyk Damian 42 pkt. 

Kategoria chłopcy klasy VI

I m-ce Wojtczak Piotr 136 pkt.

II m-ce Plec Patryk 85 pkt.

III m-ce Ochtabiński Jakub 28 pkt.

Kategoria chłopcy klasy VII

I m-ce Buraczewski Dominik 300 pkt.

II m-ce Wykowski Hubert 72 pkt.

III m-ce Witkowski Bartosz 41 pkt.

IV m-ce Osiecki Dawid 38 pkt.

V m-ce Parzychowski Sebastian 30 pkt.

VI m-ce Witkowski Jakub 28 pkt.

Kategoria chłopcy klasy VIII

I m-ce Chupka Dominik 146 pkt.

II m-ce Plec Daniel  113 pkt.

III m-ce Ćwiek Oskar 93 pkt.

Kategoria do 18 lat

I m-ce Knochowski Kacper 120 pkt.

II m-ce Jarosik Piotr 90 pkt. 

Kategoria kobiet

I m-ce Szulecka Renata 300 pkt.

II m-ce Mieszkowska Ewa 194 pkt.

III m-ce Mieszkowska Katarzyna 119 pkt.

Kategoria do 40 lat

I m-ce Sieńkowski Mateusz  262 pkt.

II m-ce Żbikowski Piotr 245 pkt

III m-ce Wojnowski Emilian  198 pkt.

IV m-ce Miecznikowski Krzysztof 161 pkt.

V m-ce Kłosiński Adam 150 pkt.

VI m-ce Biernacki Łukasz 140 pkt.

VII m-ce Polak Robert 109 pkt.

VIII m-ce Kościuk Piotr 106 pkt.

IX m-ce Oleksa Jarosław 83 pkt.

X m-ce Drobot Arkadiusz 70 pkt.

 Kategoria  40-55 lat

I m-ce Szulecka Renata 264 pkt.

II m-ce Salamon Marcin 197 pkt.

IIII m-ce Puzio Grzegorz 163 pkt.

IV m-ce Kędel Mariusz 139 pkt.

V m-ce Bobowski Jacek 114 pkt.

VI m-ce Wróbel Piotr 36 pkt.

Kategoria powyżej 55 lat

I m-ce Chodkowski Zbigniew 256 pkt.

II m-ce Orłowski Janusz 189 pkt.

III m-ce Sierzan Jerzy 161 pkt.

IV m-ce Jakubczak Jacek 147 pkt. 

Kategoria OPEN

I m-ce Szulecka Renata 248 pkt.

II m-ce Sieńkowski Mateusz 238 pkt.

III m-ce Chodkowski Zbigniew 204 pkt.

IV m-ce Żbikowski Piotr 171 pkt.

V m-ce Salamon Marcin 156 pkt.

VI m-ce Kłosiński Adam 150 pkt.

VII m-ce Orłowski Janusz 143 pkt.

VIII m-ce Puzio Grzegorz 137 pkt

IX m-ce Birenacki Łukasz 123 pkt.

X m-ce Kędel Mariusz 121 pkt.

XI m-ce Jakubczak Jacek 120 pkt.

XII m-ce Kościuk Piotr 115 pkt.

XIII m-ce Buraczewski Dominik 106 pkt.

XIV m-ce Bobowski Jacek 89 pkt.

XV Oleksa Jarosław 88 pkt.

XVI Miecznikowski Krzysztof 78 pkt. 

 

Wyniki  turnieju przyjaźni

I m-ce  Wróbel Piotr

II m-ce Oleksa Jarosław

III m-ce Miecznikowski Krzysztof

IV m-ce Kościuk Piotr

V m-ce Salamon Marcin, Żbikowski Piotr

VI m-ce Orłowski Janusz, Polak Robert.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turniejach.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,
Włodzimierz Foltyn
MOSiR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dodano: 10/04/2019

...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij
//